Esnek Toplu Mail Gönderim Fiyatları

Dakikalar içerisinde ilk e-mail pazarlama kampanyanızı oluşturun. Tüm sistem özelliklerinden uygun maliyetle yararlanın!

Aylık ücret yok! Bir defa ödeyin, paketiniz bitene kadar gönderin.

Java Email
Toplu Mail Paketleri
Yıllık 50.000 Gönderim
369
Java Email
Sınırsız Kişi Yükleme
Toplu Mail Paketleri
Detaylı Raporlama: VAR
Şablon Editörü: VAR
Geçerlilik Süresi: 1 YIL
Teknik Destek: Ücretsiz
Yıllık 100.000 Gönderim
539
Java Email
Sınırsız Kişi Yükleme
Toplu Mail Paketleri
Detaylı Raporlama: VAR
Şablon Editörü: VAR
Geçerlilik Süresi: 1 YIL
Teknik Destek: Ücretsiz
Yıllık 250.000 Gönderim
1059
Java Email
Sınırsız Kişi Yükleme
Toplu Mail Paketleri
Detaylı Raporlama: VAR
Şablon Editörü: VAR
Geçerlilik Süresi: 1 YIL
Teknik Destek: Ücretsiz

Daha fazla sayıda e-posta mı göndermek istiyorsunuz? İşletmenize özel gönderim seçenekleri için ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Ek Hizmetler
E-Mail Doğrulama
199
Ek Hizmetler
Toplu mail listenizdeki çalışmayan
e-mail adreslerini temizliyoruz.
Kampanya Yönetimi
239
Ek Hizmetler
Mailinglerinizi en ince detayına kadar
düzenleyip göndermemizi ister misiniz ?
Şablon Tasarımı
389
Ek Hizmetler
Profesyonel mail şablonları ile
kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarın.
Facebook Data
359
Ek Hizmetler
Facebook Data Bulucu ile işletmelerin
e-mail adreslerine toplu olarak ulaşın.

Merak Ettikleriniz

Ödemeler aylık mı?

Hayır. Paketler ön ödemelidir. Bir kere ödersiniz ve paket gönderim limitinizi 1 yıl içerisinde istediğiniz zaman kullanırsınız. Paketiniz biterse tekrar yenilemeniz mümkündür. Bağlayıcı sözleşme yoktur.

Yıllık 50.000 gönderim ne demektir?

Örneğin 5.000 e-mailden oluşan bir toplu mail listeniz var ve bu listeye her ay bir defa gönderim yapmak istiyorsunuz. Bu durumda yıllık 50.000 gönderim paketi sizin için uygundur. Ancak 1 ayda 50.000 gönderim yapmayı düşünüyorsanız bu durumda da yıllık 500.000 gönderim paketi satın almanız gerekecektir.

Daha sonra paketimi değiştirebilir miyim?

Evet. Paketlerin maksimum 1 yıl geçerlilik süreleri vardır. Ancak siz bu süreden önce de kredinizi bitirirseniz tekrar yenileyebilirsiniz.

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Kredi kartı, Havale / EFT yöntemleriyle ödemenizi yapabilirsiniz. Dilerseniz vade farkı ile taksit imkanı da bulunmaktadır.

Kendi mail adresimi kullanabilir miyim?

Evet, kullanabilirsiniz. Ancak bu pek tercih edilen bir yöntem değildir. E-mail pazarlamada önemli olan gönderici ismi ve konu satırıdır. Bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gönderilen mailler spama düşer mi?

Hotmail ve Gmail servisleri haricinde %90+ inbox garantisi veriyoruz. Bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kesintisiz Müşteri Desteği

Dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimizle tanışın. Ekibimiz e-postayla işinizi büyütebilmeniz için haftanın 7 günü burada. Size hangi konuda yardımcı olabiliriz?

Humans

Kampanya gönderimlerinizi sizin yerinize biz yapıyoruz. Gönderi görsel ve metinlerinizi bizimle paylaşmanız yeterli. Gönderim yapmadan önce size test gönderimi yapıyoruz ve onay alırsak kampanyanızı gönderiyoruz. Sonrasında size açmış olduğumuz panelde kullanıcı adı ve şifrenizle işlemleri takip edebilirsiniz. İsterseniz gönderileri siz de yapabilirsiniz.

Gözlemlerimize göre email listeleri çoğu zaman problemli olabiliyor. Listelerdeki çalışmayan emailler, yazım hataları, yinelenen kayıtlar vb sorunları panele yüklemeden önce sizin için gideriyoruz.

E-ticaret sitenizde oluşan dataları API aracılığıyla sisteme entegre ediyoruz. Sepette unutulan ürün senaryolarında kullanıcılarınıza otomatik email gitmektedir. Ya da bir blog siteniz var. Takipçilerinize düzenli bildirimler gönderebilirsiniz. Email pazarlama otomasyonu sayesinde maillerinizi açmayan kullanıcılara bir zamandan sonra email gitmez.

Milli ve dini bayramlar ya da diğer özel günlerinizde müşterilerinize otomatik email gönderebilirsiniz.
CRM yazılımlarınız ile toplu email gönderim panelinizi entegre edebilirsiniz.
Toplu mail gönderiminde şablon seçiminin büyük önemi var. Email servis sağlayıcıları gözünde avantaj yakalamak için şablonların html olması gerekmektedir. Böylelikle resim ve yazı oranı elde edilebiliyor. Ayrıca müşterilerinize daha güzel tasarım ile email göndermeniz kurumsal açıdan da önemli.
Email pazarlama çalışmaları iyi bir strateji ile düzenli olarak uygulandığında marka bilinirliği, müşteri bağlılığı ve ekonomik anlamda artılar sağladığı bilinmektedir. Danışmanlarımız email gönderimleri ile ilgili tüm konularda sizlere yardım edecektir.