kurumsal-eposta-sunucusu

kurumsal mail server çözümü

Kurumsal e-mail hesaplarınız için, anahtar teslimi çözüm.

Java Mail Hizmeti ile, alan adlarınız için sadece size özel yapılandırılmış mail sunucunuza çok uygun fiyat seçenekleri ile hemen sahip olabilirsiniz. Kurumsal Mail Server; tamamen anahtar teslimi bir sunucu çözümüdür. Mail sunucusu sadece sizin alan adlarınıza özel, sizin ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılır.

prop-carousel

En Popüler Mail Server
MailEnable hosting firmaları arasında en fazla tercih edilen Windows tabanlı mail server çözümüdür. Sunucu konfigürasyonunu istenildiği kadar genişletebilme olanağı. Örneğin; 4 GB RAM, 4 işlemci ve 200 GB disk alanınız olabilir.

Tam Güvenlik
Tercih ettiğiniz sürüme göre özelleştirilebilir antispam ve antivirüs özellikleri.

Gelişmiş Arayüz
Türkçe, İngilizce, almanca, fransızca, portekizce, italyanca, ispanyolca, çince ve japonca gibi popüler dil destekleri.

Kural Yönetimi
Özelleştirilebilir kurallar listesi ile gelen ve giden postalar için pek çok kural tanımlanabilir. Siyah-Beyaz liste özellikleri ile istemediğiniz göndericileri engelleyebilirsiniz.

Hızlı ve Özel Kurulum
Mail sunucunuz alan adınıza özel yapılandırılacaktır. ilk yapılandırma tarafımızdan tamamen ücretsiz yapılacaktır. Mail sunucunuz ortalama 4-24 saat içinde teslim edilir. (Özel yapılandırmalar bu süreyi uzatabilir)

Stabil, Hızlı ve Güvenli
Kullanımı kolay, hızlı, stabil ve mükemmel fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

Mail Arşivleme
Tercih ettiğiniz sürüme göre gelen giden mailleri arşivleyebilirsiniz.

Sunucu Kaynakları
Sunucu konfigürasyonunu istenildiği kadar genişletebilme olanağı. Örneğin; 4 GB RAM, 4 işlemci ve 200 GB disk alanınız olabilir.

Exchange ActiveSync

İş hayatınızı kolaylaştırır.

ActiveSync; Mobil Cihazınız, Bilgisayarınız ve WebMail’deki E-Mail(giden ve gelen mailler), Takvim, Adres Defteri, Not Defteri ve Görevler’i  bütünleştirmektedir.

ActiveSync iPhone / iPad, Android ve Windows Phone 7 de dahil olmak üzere mobil cihazlar için entegrasyonu en üst düzeyde sağlar. Mobil cihazlarınız için geliştirilmiş olan ActiveSync, iş hayatınızı daha da kolaylaştıracaktır.

7/24 Hızlı Destek
Uzman destek ekibimizle çözüm odaklı destek prensibiyle çalışıyoruz.
Destek taleplerinizi ortalama 30 dakika içinde yanıtlıyoruz.
Telefonlarınıza ortalama 1 dakika içinde yanıt veriyoruz.

Mail Sunucu Hizmeti İçin Teklif İsteyin

İletişim formunu doldurup gönderdiğinizde uzman ekibimiz ihtiyacınıza en uygun sunucu hizmetini belirleyip gerekli bilgi ve fiyat teklifini size iletecektir.