Sonsuz Olasılık, Tam Kontrol

Java Mail, tüm ekibinizin email pazarlama çalışmalarında başarılı sonuçlar elde etmesi için geliştirilmiştir.

 

Email Pazarlama. Email Doğrulama. Pazarlama Otomasyonu. API Entegrasyon.

toplumail-panel

Birçok Özellik,
Tek Noktada.

Sürekli Güncellenen Panel

CSA göndericiler lisansına sahip alt yapı. Email pazarlama çalışmalarınızda her ihtiyacınıza cevap verebilecek güçlü panel.  API entegrasyon ile kişisel yazılımlarınızla bağlantı kurun.

Pazarlama Otomasyonu

Kurgulayacağınız senaryolarla müşterilerinize otomatik zamanlamalı gönderimler yapın. Sadık hedef kitle portföyünüzü oluşturun.

Liste Segmentasyonu

Kişi listelerinizde bulunan kullanıcıların tüm detaylarını sisteme girin. Gönderimlerinizden önce gruplayın ve doğru kitleye ulaşın.

İçerik Düzenlemek, Göndermek
Çok Kolay.

Görsel İçerik Düzenleyici
Hazır şablon elementleriyle sürükle bırak mantığıyla tasarım yapın. Mobil uyumlu mailler oluşturun, önizleyin. Kendi kodladığınız HTML çalışmaları içe aktarın.

Test Maili Gönderme
Düzenlediğiniz içeriği test listenize göndererek tarayıcılarda ve mail istemcilerde nasıl göründüğüne bakın.

Ek Dosya (Attachment) Ekleyin
Gönderilerinize Pdf, Xls, Doc, Zip dosyaları ekleyerek kısa zamanda hedef kitlenize ulaştırın.

toplu-mail-gonderme-2[1]
474911498[1]

Doğru Hedef, Doğru Kitle,
Yüksek Açılış Oranları.

Detaylı Kişi Filtreleme
Hedef kitlenizi en ince ayrıntısına kadar gruplandırabilirsiniz. Sistemde bulunan kişi alanlarına yaş, cinsiyet, coğrafi konum, işletme, doğum tarihi bilgilerini kaydedebilirsiniz.

Gönderim Zamanı Planlama
Kampanyanızı hemen gönderebilirsini ya da özel bir gün belirterek ileri bir tarihte gönderebilirsiniz. Sistemde bulunan gönderim optimizasyonu ile maillerinizin en çok okunduğu zamanda gönderilir.

Kişiselleştirilmiş Emailler
Her müşterinize özel hissettirin. Ad soyad, unvan gibi bilgileri emailinizin konu satırına ya da içeriğe entegre edebilirsiniz. Sistem otomatik olarak düzenler. Örneğin Sayın Yıldız, Değerli Müşterimiz Deniz…

Detaylı Raporlamalar
Detaylı Analizler.

Açılmaları Detaylı İnceleyin

Epostalarınızın ne zaman, hangi cihazdan, hangi yazılımdan açıldığını raporlayın. Tekil açılmaları da görebilir ve dosya olarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Link Tıklama Analizi

İçeriğinizde bulunan izleme pikseli sayesinde tekil ve çoğul açılmaları görüp çıktısını alabilirsiniz. E Ticaret şablonlarınızdaki ürün linklerinizi 3D tıklama haritasıyla izleyin. Yeni kampanyalarda aynı kullanıcılara ulaşın.

Abonelikten Ayrılanları Görün

Bülten almak istemeyen kullanıcıların detaylı analizini elde edin. Bir kişi abonelikten ayrıldığında sistem o kişiyi otomatik olarak devre dışı bırakır ve bir daha o kişiye email göndermemiş olursunuz.

xembaocao[1]

Email Doğrulama ile,
Avantajlı Rekabet.

Kişi Listesindeki Bounce Mailleri Bulun
Datanızda bulunan mailler zaman içerisinde kullanılmıyor olabilir. Bu tür mail adreslerini gönderimlerinizden önce tespit edip temizleyin. Daha iyi bir IP skoru elde edin.

Geniş Çaplı Kontrol
Epostaya ait alan adı kontrolü, söz dizimi kontrolü, Robinson liste kontrolü, kara liste kontrolü, spam tuzak adres kontrolü ve daha fazla alanda test gerçekleştirir.

Periyodik Liste Temizleyin
Özellikle büyük toplu mail listelerinin 2 haftada bir temizlenmesi gerekir. Daha küçük mail listelerinin ayda bir temizlenmesi ve doğrulanması yeterli olup inbox oranlarını artıracaktır.

Java Mail’i Kullanmaya Hemen Başlayın

Java mail hizmeti ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.